מרכז אמנויות הבמה הפועל המסגרת המחלקה לתרבות-אגף תרבות ספורט ואירועים בעיריית רמלה. המרכז מפעיל פעילויות תרבות ואמנות ואחראי לתכנים האמנותיים באירועים עירוניים, קבוצות הייצוג משתתפות באירועים עירוניים וארציים..

קונסרבטוריון רמלה

המרכז העירוני ברמלה והאזור ללימודי נגינה ומוסיקה, לכלל הגילאים והרמות. במרכז מתקיימים שיעורי נגינה פרטניים ותיאוריה על ידי מורים מקצועיים. הרכבים מוסיקליים, תזמורת נוער. עלויות הלמידה בקונסרבטוריון הן מהנמוכות בארץ.

תיאטרון רמלה

קבוצות התיאטרון של העיר, נוער ובוגרים. הקבוצות מודרכות על ידי במאי ובליווי אנשי מקצוע. במסגרת הפעילות מעלות הקבוצות הצגות והפקות שונות.

להקות הזמר רמלה

להקות הזמר העירוניות, להקת הילדים, להקת הנוער-רמנוער ולהקת הבוגרים. הלהקות מודרכות על ידי מנהלים מוסיקליים, את הלהקות מובילה קבוצת הבוגרים בניהולו של המוסיקאי שמוליק נויפלד,  ללהקה עיבודים מוזיקליים ייחודיים. הלהקות מובילות את הטקסים הרשמיים של העיר ומופיעות באירועים מרכזיים בעיר ובארץ.

מרכז מחול מענית

מרכז המחול העירוני בו מתקיימים שיעורי מחול מגילאי גן ועד בוגרים בסגנונות הגאז, היפ הופ, מודרני ופולקלור.המרכז תחת ניהולה האמנותי של המדריכה יהודית דביר נבון.

כתובת : מבצע קדש 1, רמלה
ימי פעילות :  א'-ה'
שעות פעילות : 13:00-20:00

פרטי התקשרות:

קונסרבטוריון
08-9215771

אבי ברנס
מנהל קונסרבטוריון רמלה
08-9771887
052-3425888